Посвята в першокурсники у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг

В Іспаському закладі загальної середньої освіти проведено вибори голови та членів комісій учнівської ради школи.
02.10.2018
Юні борці Чернівецької обласної ДЮСШ вдало розпочали спортивний сезон 2018/2019 навчального року
02.10.2018

Дружня учнівська родина Чернівецького професійного ліцею сфери послуг приймала в ряди першокурсників нове поповнення: операторів з обробки інформації та програмного забезпечення – майстер в/н Андрейчук І.С., кл/к – Руснак Тетяна Ананіївна; секретарів керівника; адміністраторів – майстер в/н Рогозевич Галина Михайлівна, кл/к – Юрків Галина Володимирівна; помічників вихователя; соціальних робітників – майстер в/н Верега Ольга Богданівна, кл/к – Дідушко Олександра Іванівна; електромеханіків з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин – майстер в/н Чосик Надія Іванівна; помічників вихователя; соціальних робітників – майстер в/н Чоп’юк Тамара Мануїлівна.

Як годиться, слова вітання учням-новобранцям дарувала господиня, директор ліцею Цимбал Орися Василівна, побажала і надалі покладатися на успіхи у навчанні, продовження активної праці, яка єднатиме і зміцнюватиме велику робітничу родину.

У підготовці до представлення групи, обраної професії учні вдалися до різноманітних форм та засобів. Заяви, з якими групи зверталися до старійшин ліцею: Цимбал О.В., директора ліцею, Симонової Л.М., методиста, Савчука Б.Р., старшого майстра, Ковтюх Я.Д., бухгалтера ліцею, теж відзначалися дотепністю, почуттям гумору та великим бажанням сподобатись всьому учнівському та педагогічному колективу ліцею. Кожна група відрізнялася оригінальністю назв та презентацією.

Для того, щоб стати справжніми першокурсниками, всі учні-новобранці та їх керівники пройшли ряд змістовних, творчих та цікавих випробувань, організованих творчою групою ліцею під керівництвом Ткач Л.І., заступника директора з ВР, у складі досвідчених колег: Чосик А.М., Добрянської Л.Г., Білінської О.В., Косован Т.К., Харівської С.В., Стратичук І.А. У ході конкурсів: «Мій майстер», «З першого погляду», «Впізнай за голосом», «Наші переваги» учні продемонстрували, як за місяць навчання згуртуватися, навчилися вирішувати разом будь-які групові завдання, творчі та акторські здібності, почуття гумору, налагоджену тісну взаємодію зі своїми майстрами виробничого навчання та класними керівниками. У ході конкурсів: «Це мій учень», «Я знаю своїх учнів», «Ерудиція» педагоги ліцею продемонстрували знання особливостей своїх учнів, побудовані партнерські й демократичні стосунки.

Особливою урочистою миттю заходу стала клятва педагогічних працівників та учнів про взаємоповагу, взаємодопомогу, віру і дружбу, на вірність спільній справі протягом навчання в ліцеї.

Всі випробування були пройдені успішно, дружня ліцейна родина примножилася талановитою молоддю.

Фото : https://photos.app.goo.gl/n8Bce5Ny64UT6FZP7