Юні борці Чернівецької обласної ДЮСШ вдало розпочали спортивний сезон 2018/2019 навчального року

Посвята в першокурсники у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг
Міжнародний конкурс інноваційних ресторанних технологій «BestCookFest»

З новими здобутками повернулися юні борці Чернівецької обласної ДЮСШ з ХІV всеукраїнського турніру з вільної боротьби, пам’яті  майстрів спорту Олександра Короля та Назарія Бойка, який пройшов  з 22  по 23 вересня в Збаражі.

В змаганнях взяли участь  молодші школярі (2005-2007 рр.н.) та кадети (2002-2003рр.н) з Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Рівненської, Житомирської, Вінницької, Одеської , Харківської областей  та м. Києва (Олімпійський коледж імені Івана Піддубного), також закордонні команди: Німеччини, Польщі, Молдови, Білорусі, Литви,  в загальному 27 команд  200 учасників.

Вихованці Чернівецької обласної ДЮСШ вибороли на цих престижних змаганнях дві бронзові нагороди: Грецький Іван у ваговій категорії 35 кг  (тренер-викладач Сергія Одинак) та Баширов Йосип у ваговій категорії 46 кг. (тренер-викладач Андрій Мороз).

Вітаємо спортсменів і тренерів та бажаємо подальших перемог на борцівському килимі!