Вихованки Чернівецької обласної ДЮСШ відзначились на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби
06.11.2018
08.11.2018
310 переглядів

30 жовтня 2018 року у конференц-залі БМАНУМ вперше відбулися тренувальні змагання по підготовці до Міжнародної олімпіади творчості (Destination Imagination). За сприянням Малої академії наук України в цьому році буде вперше проведено цей захід на рівні України.

Учасниками тренувальних зборів стали слухачі БМАНУМ та учні Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей. Ляшенко С., заступник директора БМАНУМ та Кізіма С., заступник директора Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей детально пояснили, в чому полягає суть Міжнародної олімпіади творчості. Після чого учнів  відразу включилися в гру і  показали наскільки нестандартно й креативно  вміють  мислити. Вирішуючи різні завдання миттєвих викликів за короткий час, учасники продемонстрували швидкий, творчий підхід та вміння приймати рішення без тривалого розмірковування.

Попереду серйозна підготовка, низка тренувальних зборів, зустрічі з креативними тренерами, І тур олімпіади, яка заохочує учнів досліджувати сфери своїх захоплень, розкривати таланти та здібності, набувати нових навичок. Програма Destination Imagination спрямована на виховання майбутнього покоління інноваторів та лідерів.

(Інформаційна довідка. Destination Imagination – це неприбуткова освітня організація, заснована в США, яка готує дітей до майбутнього, що швидко наближається. Програма DI побудована на проектній навчальній діяльності з застосування творчого процесу до роботи над Викликами семи типів (Технічний, Науковий, Інженерний, Художній, Імпровізаційний, Суспільний і Виклик для наймолодших «Нові зірки»), що дозволяє учням і студентам здобувати і практикувати вміння, необхідні для досягнення успіхів у школі, майбутній професії та інших сферах життя. Мета програми – стати світовим лідером у навчанні креативного процесу, який починається з уяви і результатом якого є інновації. Місія програми – створювати можливості, які надихають учнів і студентів усього світу використовувати різноманітні підходи в застосуванні креативності та навичок ХХІ століття. Щорічно олімпіада об’єднує десятки тисяч учасників різних вікових груп. Вони спочатку вчаться справлятися з командними викликами, змагаються на регіональних етапах, а потім приїжджають на міжнародний етап олімпіади до США.).

 Фото : https://photos.app.goo.gl/yMTJ9WGog3QHiqRz6