Вартість пробного ЗНО у 2019 році: від 132 до 139 грн
26.12.2018
Юннати передають подарунки в АТО
26.12.2018
244 переглядів
19 грудня 2018 року відбулася зустріч подружжя Порошенко з талановитою молоддю. Президент України подякував тим, хто приїхав і продовжує займатися наукою і освітою.
 
“Дуже важливо, що ви збираєтеся рухати країну вперед. Без цієї впевненості, без цих намагань нічого не буде. Дуже важливо, що ви вірите в власну перемогу. Ще школярами ви намагаєтеся реєструвати патенти для захисту інтелектуальної власності, впевнені, що вони будуть працювати. Ще школярами, ліцеїстами, студентами – ви робите те, що не робили представники великої чи високої науки”, – заявив Петро Порошенко, Президент України.
В свою чергу, діти та молоді люди дякували Главі держави за увагу, підтримку й теплий прийом.
Учасники зустрічі мали змогу презентувати свої роботи. Серед юних винахідників Чернівецьку область представляли слухачі БМАНУМ, призери обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів та конференцій; виступили Волкова Анна, учениця 11 класу Чернівецької гімназії № 2 з темою «Забруднення грунтів важкими металами: антиоксиданти як маркери стресу та інструменти фіторемідіації» та Ліщинський Максим, учень 11 класу Чернівецького ліцею №1 з темою «Проектування здешевленого сонячного концентратора».
В рамках заходу відбувся святковий концерт до Святого Миколая, під час якого усі охочі мали змогу сфотографуватися з Президентом України та першою леді – Мариною Порошенко.
Незабутні враження залишила ця зустріч та екскурсія по зимовому Києві.