“Андріївські вечорниці” у Кіцманському НВК

На засіданні Президії БМАНУМ обговорено діяльність наукових відділень, стан підготовки слухачів до ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР у 2017-2018 н.р.
15.12.2017
Юні волейболістки Чернівецької обласної ДЮСШ привезли золоті нагороди з міжобласного турніру

"Андріївські вечорниці" у Кіцманському НВК

Упродовж останніх років національний колорит все більше набуває популярності на святах – і це безперечно. Вся Європа захоплюється нашими неповторними стравами, традиціями українського народу, красою природи і дівочої вроди…

З метою відтворення народних обрядів у Кіцманському НВК вихователем ГПД Кукурудзяк С.А. були проведені”Андріївські вечорниці”. Учні проявили велике бажання відроджувати і плекати народні звичаї, робити добре і мудре. Виконуючи багато пісень, душі дітей були переповнені почуттям любові до рідного краю.

Це було свято народної мудрості та свято української народної пісні, бо які ж вечорниці без милої, веселої, дорогої нам з дитинства  української народної пісні.

Веселі конкурси, чарівне ворожіння, запальний український танець, смачна калита – все дарувало радість. Особливо були до смаку гарячі варенички та калита, які для учнів класу приготували батьки. Свято завершилось спільним родинним виконанням пісні “Родина”.