Бінарний урок з літературного читання та англійської мови

Від успішного навчання до успішного життя
Подвійне срібло тенісистів Чернівецького професійного ліцею сфери послуг

Бінарний урок з літературного читання та англійської мови

Великий  той учитель,   який  проймається справою,  якої навчає.

31 січня у Іспаській ЗОШ відбулося чергове ШМО вчителів початкових класів. Труфин Г. Ю. спеціаліст вищої категорії, старший учитель, класний керівник 3-Б класу разом з учителем англійської мови Коваль Г. П. та волонтером із США містером Ченом провели бінарний урок з літературного читання та англійської мови. Тема уроку  «Підсумковий урок за розділом  «Байки Л. Глібова».  Вчителі вдало поєднали тему двох предметів. Використовували метод « капелюшки мислення» (6 кольорів). Кожний колір капелюшка сприяв креативному виконанню завдання протягом уроку. Білий капелюх запропонував третьокласникам гру « Влучний стрілець». Учні мали змогу продемонструвати свої знання з даної теми.  «Червоний капелюх» продемонстрував акторську майстерність  дітей під час гри « Юні актори». Учні висловлювали своє ставлення до героїв прочитаних байок, давали їм поради. «Жовтий капелюх» перевірив,  як вміють визначати головну думку кожної байки та провів роботу в групах. Усі взяли до уваги застереження « Чорного капелюха», коли давали відповідь на питання « Що висміюють байки?».

«Зелений капелюх» допомагав на уроці вивчати слова з англійської мови – назви героїв байок: лебедя, щуки, рака, коника-стрибунця, чижа, голуба. Містер Чен в ігровій формі повторив назви кольорів шести капелюхів. Ганна Петрівна закликала учнів любити та вивчати англійську мову.

«Зелений капелюх» провів гру « Упізнай героя, вгадай байку», «Склади прислів’я», «З яких байок ці рядки?». Підсумував роботу на уроці «Синій капелюх»,провівши вправу «Сенкан», гру  «Коло знань». Галина Юріївна звернулася до учнів з проханням: «Веселі дівчатка і хлопчики! Читайте для науки….. Адже байки Л. Глібова – чудова скарбниця мудрості. Вони написані більше 100 років тому, але є актуальними на сьогоднішній день. На прикладів героїв байок школярі навчаються бути справжніми людьми».