Буковині на згадку

Відкрито літній мовний табір «БомбеЗНий GoCamp»
13.08.2019
«Explore your world». 1st DAY
20.08.2019
332 переглядів

Учні загальноосвітніх та позашкільних  закладів освіти, в тому числі випускних класів, студенти випускних курсів продовжують посадку плодових садів, скверів, парків, дендраріїв, алей випускників; створюють та реалізовують проекти ландшафтного дизайну територій закладів освіти та їх окремих елементів (рабаток, бордюрів, кам’янистих садів, альпійських гірок, декоративних водойм тощо); створили рекреаційно-оздоровчі куточки, доглядали за минулорічними посадками (підбілювали стовбури дерев, провели їх обрізку, розпушування ґрунту пристовбурових зон), озеленили внутрішні приміщеня закладів.

Учні та вчителі Глибоцького району впорядкували населені пункти, річки, джерела території, закладів освіти, парки сквери, алеї, висадили дерева та кущі. Так, учнями Глибоцької гімназії було висаджено 2 кущі гібіскуса, 8 саджанців вишень та 10 гортензій.

Випускники 9-х та 11 класів шкіл м. Заставни висадили молоді дерева липи та ліщини на території шкіл та в парку міста. Це більше 100 дерев.

У Горошовецькому ЗЗСО навесні 2018 р. закладено плодовий сад: 120 саджанців айви та 20 – абрикосу. Упродовж 2018 та навесні 2019 рр. учні Горошовецького ЗЗСО – вихованці виїзної очно-заочної школи та гуртка «Юні лісівники-дендрологи» КЗ ЧОЦЕНТУМ доглядали за садом. Навесні 2019 р. у саду посаджені 20 саджанців айви та 20 – яблунь.

У квітні 2019 року за підтримки Заставнівського лісництва АПК закладений розсадник лісових деревних та чагарникових культур. Висаджено 600 саджанців модрини європейської та висіяно 60 кг жолудів для отримання сіянців. У шкільному дендрарії підсаджено 40 саджанців сосни звичайної. 31 травня 2019 року 10 кущів сланкої форми бересклету строкатолистого, придбаного у Ботанічному саду ЧНУ імені Юрія Федьковича у подарунок школі, випускники разом з батьками висадили на алеї випускників, закладеній у 2018 році.

В Михальчанській ЗОШ І – ІІІ ступенів учні висаджували молоді саджанці дерев та декоративні кущі. Випускники оновили алею гібіскусів при вході до школи та вздовж шкільного паркану, і висадили дві алеї буксусу і вишень.

Вихованці Міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді в квітні-травні 2019 року поновили клумби на території закладу, висадили 25 кущів самшиту, 15 дерев горобини та липи, доглядали за минулорічними посадками, озеленювали кабінети гурткової роботи та коридори. Провели широку пропагандистську роботу серед учнівської, педагогічної та батьківської громадськості щодо залучення до участі у Акції
Заклади загальної середньої освіти також приєдналися до участі в акції і висадили наступні насадження:
-троянди – ЗОШ № 3, 41 (21 шт), 13, 5, 2 (1 шт), 27 (6 шт), НВК “Любисток”;
-туї – ЗОШ № 31, 37, 16 ( 3 шт), 28 ( 4шт), 17 (3шт), 14 (4 шт), НВК “Берегиня” (6 шт);
-магнолії – ЗОШ № 39, 27, гімназія № 1;
-калина – ЗОШ № 4, 5, 24, 11, 30, 8;
-багульник звичайний – ЗОШ № 20;
-сосни – ЗОШ № 40 (40 шт);
-бузок – ЗОШ № 14, 27, ліцей № 4;
-гібіскус – ЗОШ № 5, 2, 17, 27, 38;
-тополі – ЗОШ № 11;
-клени – ліцей № 3;
-модрина – ЗОШ № 38;
На території ЗОШ №31 вихованці гуртка «Планета ЕКО» висадили «Виноградну алею».

Випускники ЗОШ № 5 разом з вчителем біології Міхєєвою А.В., підтримали ініціативу випускників інших міст України, щоб не засмічувати довкілля повітряними кульками і ліхтариками подарували щколі на згадку 20 кущів троянд та 4 гібіскуси.

У Чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі–інтернат №4 у березні – травні 2019 року відбулись трудові екологічні десанти з благоустрою школи та прилеглої території. Під час яких було насаджено нові дерева, проведено акцію «Довкілля», де учнями 4 – 9 класів висаджені саджанці туї, кошти на придбання посадкового матеріалу надані спонсорами.

Випускники творчого об єднання «Школа раннього розвитку» на згадку про свій перший навчальний заклад придбали та посадили на території КЗ ЧОЦЕНТУМ бузок білий. Вихованці гуртка юні квітникарі-аранжувальники придбали та посадили на території екзотичне дерево – павловнію повстисту.

У квітні 2019 року вихованці виїзної очно-заочної школи та гуртка «Юні лісівники-дендрологи» КЗ ЧОЦЕНТУМ на базі Горошовецького ЗЗСО, за підтримки Заставнівського лісництва АПК, заклали розсадник лісових деревних та чагарникових культур. Висаджено 600 саджанців модрини європейської та висіяно 60 кілограмів жолудів для отримання сіянців.

Фото https://photos.app.goo.gl/MCHKWbuoXYFcFWDF8