На Буковині відсвяткували 100-річчя позашкілля

Урочистий випуск Буковинської Малої академії наук учнівської молоді 2018
21.05.2018
Відзначено найкращих юних інтелектуалів Буковини та їх наставників
15.06.2018
448 переглядів
Діти нічого не хочуть відкладати «на потім». Вони воліють жити, а не готуватися до життя, завжди «горять» бажанням пізнати щось нове, творити, мріяти… І саме позашкільна  діяльність допомагає здійснюватись цим  дитячим бажанням і мріям. Сьогодні на Буковині працює 34 заклади позашкільної освіти.
Святкування 100-річчя позашкілля відбулося сьогодні в Центральному парку культури і відпочинку імені Т.Г.Шевченка, де триває обласний фестиваль позашкільної освіти.
Розпочався  Фестиваль урочистою ходою вихованців закладів позашкільної освіти області за маршрутом вул. Кафедральна – вул. Головна – ЦПКіВ імені Т. Г. Шевченка.
З вітальним словом до присутніх звернувся Ігор Богатирець, заступник голови обласної державної адміністрації: «Позашкільна освіта –  це виховання естетичне, духовне, фізичне, культурне. Позашкілля є невід’ємною частиною освіти.  У нас надзвичайно талановиті діти, фахові професійні педагоги. Тому хочу побажати всім добрих здобутків, досвіду, здоров’я, щастя і миру».
«Сьогодні відроджується те, що дає радість  дітям і батькам. Тому дуже важливо, щоб Ви мали можливість реалізовувати свої таланти, мали бажання жити і розвивати нашу квітучу Буковину. Від імені представницької влади краю бажаю Вам реалізувати себе як особистість та досягнути найвищих вершин», – наголосив Віталій Мельничук, заступник голови Чернівецької обласної ради.
«Доброго дня, жителі чарівної країни «Позашкілля»! Я пишаюся Вами! Слово «позашкілля» означає поза школою, у вільний час, хочу іду, а хочу ні. Але Ви, дорогі мої, ідете з радістю і отримуєте тут інколи більше ніж у школі, більше розуміння як вдома. А це означає, що далі Ваші вміння, які Ви набудете, допоможуть Вам реалізуватися як професіонал і як просто людина у житті. Тому велике усім Вам спасибі. Хай Бог кожному віддасть сторицею здоров’ям, натхненням та  оптимізмом, а ми все будемо робити для того, щоб наша славна позашкільна освіта розвивалася», – привітала з святковим дійством директор Департаменту освіти і науки Оксана Палійчук.
На Фестивалі представлені локації за художньо-естетичним, туристично-краєзнавчим, науково-технічним, еколого-натуралістичним, науково-дослідницьким та фізкультурно-спортивним напрямами роботи закладів позашкільної освіти. На відвідувачів Фестивалю чекала цікава та насичена концертна програма, а також всі охочі мали змогу взяти участь у різноманітних пізнавальних майстер класах, квестах, конкурсах та флешмобах.
Під час Фестивалю було здійснено благодійну акцію по збору коштів, які будуть спрямовані на лікування онкохворих дітей.
 
Фото