Буковинська Мала академія наук учнівської молоді оголошує набір слухачів на 2019/2020 н.р.

Серед лісу, серед гаю знову літо зустрічаєм!
29.07.2019
Похід з екскурсією під час відпочинку у таборі КОПОЗ «Буковинка»
02.08.2019

Запрошуються учні 8-10 класів закладів загальної середньої освіти та професійно-технічних навчальних закладів.

Прийом документів з 1 серпня 2019 року. Конкурсні випробування з базових дисциплін будуть проводитись за окремим графіком.

Вступники подають:
– Заяву
– Фото – 2 шт. (3*4)
– Копію табеля успішності

Зразок заяви для вступу можна взяти на нашому сайті http://chernivtsi.man.gov.ua: електронний – заповнити та відіслати на наш E-mail або паперовий варіант заповнити та принести до приймальної комісії.

Без конкурсного відбору до БМАНУМ зараховуються: учні 8 класу, призери ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, призери ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Напрямки роботи відділень Буковинської Малої академії наук:
I. Історія
II. Науки про Землю