Буковинські діти та молодь передали школярам в зону ООС канцелярське приладдя

Увага! Триває набір бажаючих у БМАНУМ
07.09.2021

З нагоди Дня знань Департаментом освіти і науки облдержадміністрації проведено акцію «Наплічник доброти від буковинців дітям війни». Завданням заходу було зібрати канцелярське приладдя, наплічники для дітей, які постраждали в наслідок воєнних дій на території України, та проживають у прифронтовій зоні.

Спільними зусиллями 54 ящика наповнених: зошитами, альбомами, пеналами, олівцями, фарбами, фломастерами та іншим приладдям, а також 15 наплічників передано волонтерам, добровольцям, які доставлять зазначені подарунки дітям Луганської та Донецької областей, а також здійснено відправку в певні населені пункти через поштове відділення.

Висловлюємо щиру подяку органам управління у сфері освіти, закладам освіти Великокучурівської, Брусницької, Сторожинецької, Новоселицької, Топорівської, Петровецької, Мамаївської, Новоднівстровської, Клішковецької, Красноїльської громад та Коровійській ЗОШ Чернівецької ТГ за оперативне реагування, участь у акції, підтримку дітей, які змушені здобувати освіту у стані війни, виховання почуття співчуття, доброти, любові та щедрості у молодого покоління Буковинців.
У єдності наша сила!