Буковинський край очима юних науковців

Стоп фейк, блогінг, кібербезпека – завершилась Школа лідерів учнівського самоврядування
16.04.2021
Як і коли учні можуть дізнатися бали пробного ЗНО-2021
21.04.2021

09 квітня 2021 року  у Буковинській Малій академії наук учнівської молоді проведено VІІІ обласну учнівську науково-практичну онлайн – конференцію «Буковинський край очима юних науковців».

У цьому році свої тези презентували 54 учнів закладів освіти області. Наймолодшими учасниками були учні 6 – 7 класів.

Під час конференції юні науковці мали можливість поспілкуватись з науково-педагогічними працівниками Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, методистами БМАНУМ та долучитись до наукової дискусії з усіма небайдужими до науки.

Онлайн-конференція досягла своєї мети у частині залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності, виховання поваги та бережливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу, природи рідного краю. Досліджуючи непізнане, школярі відкривають для себе наші багатства та вчаться цінувати їх.

Конструктивні дискусії пройшли у секціях:
• Буковина в історичній ретроспективі;
• Досліджуємо природні багатства Буковини;
• Фольклорна та мистецька Буковина;
• Екологічні та соціально-економічні проблеми Чернівеччини.

Особливостями цьогорічної конференції стали роботи, у яких досліджено життєвий та творчий шлях мало відомих буковинців, ще не досліджені природні багатства Буковини, цікаві історичні події та важливі екологічні і соціальні проблеми нашого краю.

Всі присутні дізнались також про важливість дотримання академічної доброчесності під час підготовки та представлення своїх наукових розвідок. Всі учасники відзначені дипломами.