Чергові перемоги наших учнів на IV етапі Всеукраїнських олімпіад

Благослови, мати, весну зустрічати!
03.04.2018
У Колінковецькому ЗНЗ  проходить майстер-клас із писанкарства

Чергові перемоги наших учнів на IV етапі Всеукраїнських олімпіад.

Чернівецькі школярі здобули декілька перемог на олімпіадах з іноземних мов. Зокрема, з німецької мови маємо два перших і два третіх місця.

Традиційно, свої грунтовні знання з німецької мови показали учні Чернівецької гімназії №1: дев’ятикласниця Ірина Жетарюк та одинадцятикласниця Діана Паневська здобули перші місця на олімпіаді, учениця 9-го класу Джаміла Яхяєва – третє. Бронзу також отримала Софія Федоркова – учениця 9-го класу Чернівецької гімназії №4.

Три призові місця привезли чернівецькі учні гімназії №3 і з IV етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови: Микита Москалюк (9-й клас) і Микита Цуркан (11-й клас) – третє місце, Валерія Середенко (9-й клас)- перше місце. Маємо призові місця і з англійської мови. Одинадцятикласниця Чернівецької гімназії №2 Інна Малишевська та випускник Чернівецького ліцею №1 Тарас Кузик здобули треті місця.