Чорнобиль: минуле і сучасне

Цікаві уроки в Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки
28.04.2018
БУЛІНГ ТА МОББІНГ: ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ?
28.04.2018

Чорнобиль: минуле і сучасне

Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок. Минуло 32 роки від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей.
З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії – та з метою формування і розвитку патріотичного та екологічного виховання школярів у Хотинській  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 учнями 5 класу спільно з класним керівником Кочуркою Т. А. проведено виховний захід «Чорнобиль: минуле і сучасне», де мова йшла про події 26 квітня 1986 року.

Школярі розповіли присутнім про наслідки аварії на ЧАЕС, вшанували хвилиною мовчання пам’ять про ліквідаторів наслідків аварії, переглянули відеоролики про Чорнобиль.Низький уклін всім, хто боровся зі страшною бідою. Священна пам’ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.