Чудейська ЗОШ І-ІІ ступенів №3: здоров’я важливе

Вдячні учні присвятили вірші рідній Глибоцькій  гімназії
День гідності та свободи у Лужанському ЗНЗ

Безпека життєдіяльності людини – комплексний стан, при якому вірогідність здійснення негативного ризику мінімальна в будь-яких умовах її діяльності. Отже, безпека пов’язана з визначенням ризику. Для уникнення будь якого ризику, в школі постійно проводяться бесіди та заняття  з основ життєдіяльності.

З 27 листопада  по 01 грудня проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Перший день – ознайомлення учнів з планом тижня основ безпеки життєдіяльності. Тематична лінійка «Безпечне життя людини – запорука успіху нації»; інформаційні перерви та поновлення стендів (робота УС школи).

Другий день – години спілкування,бесіди та уроки з основ БЖДК, конкурс малюнків для 1-4 класів на тему «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху».

Третій день – проведення бесід з медичною сестрою щодо дотримання правил особистої гігієни, профілактики зараження гельмінтами тощо.

Четвертий день – перегляд соціального ролику проти насилля в сім”ї (5-9 класи),

перегляд мультфільмів “Мойдодир”,”Мудрі поради тітоньки сови”(1-4 класи).

П’ятий день – презентація стін-газет “Правила поведінки в повсякденному житті”.

Також у кожному класі були проведені наступні заходи:

1-А та 1-Б класи -Урок – гра «Правила дороги вивчаємо»

2 клас- Виховна година «Світлофор і регулювальник, їх сигнали»

3-А та 3-Б класи –  Бесіда з правил дорожнього руху «Дорожні знаки»

4 клас – Тренінг «Ти – пішохід»

5-А та 5-Б класи –  Урок – гра «Правила дорожнього руху знай – життя і здоров’я зберігай»

6  клас – Бесіда «Учи і поважай правила дорожнього руху»

7 клас –  Бесіда «Правила дорожнього руху»

8 клас – Виховний захід «Правила дорожнього руху»

9 клас –  Бесіда з елементами брейн – рингу «Знання правил дорожнього руху – запорука здоров’я»