Чудейський НВК: «Навчи своє серце добру»

ГАЛЛУС та ГРИНВІЧ 2017 в Йорданештській ЗОШ №2 І-ІІ ступенів
08.12.2017
У Чуньківському НВК вихованці подорожували країною Ввічливості
08.12.2017

Чудейський НВК: «Навчи своє серце добру»

Щорічно 3 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день інвалідів. Ініціатором проведення цього символічного дня стала Організація Об’єднаних Націй, яка в 1992 році запропонувала заснувати таке свято на честь закінчення Десятиліття інвалідів, проголошеного в 1983 році.
Заходи щодо відзначення Міжнародного дня інвалідів відбулися також і у Чудейському НВК. До 1 грудня для наших учнів  була організована акція «Допоможи ближньому», мета якої надати дійсну допомогу людям із обмеженими можливостями та привернути увагу школярів до потреб  таких людей. На зібрані кошти були закуплені солодощі для пацієнтів будинку інвалідів у с. Череш.

Вже традиційним стало проведення святкового концерту учнями нашої школи  для пацієнтів та працівників будинку інвалідів у с. Череш.

З великою радістю та теплотою зустрічають нас пацієнти будинку інвалідів, з вдячністю проводжають до автобуса та дуже просять приїжджати ще…