Чим мій освітній заклад кращий, ніж інші?

42 учнів стануть учасниками ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з програмування
19.01.2021
Долучись до фото challenge «Разом сильніші»!
19.01.2021

Яка школа для тебе найкраща?

Очевидно, що дитина відповість про свій освітній заклад. Подумаймо логічно, чому.

Чим мій освітній заклад кращий, ніж інші? Я не буду казати, що решта шкіл є поганими, адже це не так. Кожна школа має свої правила і привілеї. Але, на мою думку, якщо спитати будь-якого учня або ученицю (у тому числі й мене): «Яка школа для тебе найкраща?», очевидно, що дитина відповість про свій освітній заклад. Подумаймо логічно, чому?

У шість рочків, ще маленькими, майбутні учні приходили у свій перший клас, за свою першу парту, де їх зустрічала їхня перша вчителька, аби навчити їх найголовнішому, що потрібно для грамотного життя. Перші перемоги та перші помилки в навчанні учні робили саме тут. Виправлятися на краще та ставати лідером хотів та старався кожен. Навіть, незважаючи на незадовільні результати й відповідні спогади, усе одно той освітній заклад був, є і буде найкращим для кожного окремо.
Коли вже настає час, коли закінчується перебування в твоїй першій школі, одразу стає сумно, незважаючи ні на що. Адже ті рідні стіни, дошка, парта, яку всі так любили розмальовувати, шкільна форма, яку так не хотіли одягати кожен день, учителі, на яких ми сердились щоразу, коли нас виправляли й задавали багато домашньої роботи, – це все ніколи не забудемо. Завжди згадуватимемо моменти шкільного життя зі щирою усмішкою на обличчі.

Хочу розказати про свій освітній заклад та обґрунтувати ще одну причину, чому для мене він є найкращим. Моя школа складається з трьох поверхів. На стінах кожного є оригінальні малюнки, які намальовані талановитими учнями нашого закладу. Усе в школі виглядає дуже сучасно й оригінально. У деяких класах є величезні інтерактивні дошки. Мені пощастило, що кожного уроку ми можемо користуватися такою багатофункціональною річчю – це дуже зручно. Також у нашому класі присутні великі парти та м’які комфортні стільці. Наш кабінет української мови та літератури прикрашений різними грамотами за досягнення вчителів, цікавими книгами та різноманітним українським декором. Також на території нашого освітнього закладу є великий стадіон, що мені дуже подобається. Коли на вулиці хороша, тепла погода, ми на уроці фізкультури йдемо туди, аби побігати, пограти у футбол та виконати різні фізичні вправи.
Ця школа є для мене джерелом різних спогадів з мого життя. Адже тут ми всі проводимо найбільше часу, учимося новому та заводимо знайомства.

Але, на жаль, зараз у зв’язку з карантинними обмеженнями через пандемію ми стали рідше відвідувати школу, тому що нас постійно переводять на дистанційне навчання.
Я люблю свій освітній заклад і вважаю, що він є найкращим саме для дітей, які тут навчалися й навчаються. Адже ті, що жодного разу тут не були, не зможуть зрозуміти, яке це дивовижне місце.

Тетяна Левицька,
учениця 10-Б класу