День правових знань у Новоселицькому НВК

Адріан Калим, учень 10 класу Новодністровської гімназії, про участь у Регіональному Форумі юних науковців та дослідників
Україна – країна нескорених
22.11.2017

День правових знань у Новоселицькому НВК

Зустріч зі старшим  інспектором ювенальної превенції Кельменецького ВП лейтенантом поліції Бурлакою Мариною Сергіївною

Сьогодні як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Адже, як відомо, злочин краще попередити, ніж розкривати. У наш час деякі діти через батьківську байдужість опиняються в наркотенетах, полоні алкогольного дурману, стають залежними від тютюнопаління. Тому профілактика правопорушень є невід’ємною частиною діяльності педагогів та поліції.

На зустріч з вихованцями 8-11 класів завітав працівник правоохоронних органів, старший інспектор ювенальної превенції Кельменецького відділу поліції  лейтенант поліції Бурлака Марина Сергіївна, яка провела  з вихованцями  бесіду «Кримінальна відповідальність неповнолітніх. Відповідальність починається з мене». Працівник поліції розповіла вихованцям про відповідальність неповнолітніх та їх батьків за різноманітні правопорушення, навела конкретні приклади вчинених дітьми правопорушень та злочинів, вказала на те, яку відповідальність за них понесли.