День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни України

Випускників 2019/2020 н/р звільнено від ДПА, але для вступу ЗНО – обов’язкове
19.06.2020
УВАГА!!! ВСЕУКРАЇНСЬКІ ПРОФІЛЬНІ ШКОЛИ МАН
22.06.2020
93 переглядів

На Буковині 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця щорічно відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни України. Нагадаємо, що День пам’яті засновано указом Президента України № 1245/2000 від 17 листопада 2000 року.

Мета цього заходу – гідне вшанування пам’яті усіх співвітчизників. Слід зазначити, що Україна не тільки серед колишніх радянських республік, а й з усіх країн світу, зазнала найбільших втрат за роки тієї війни. Німецько-радянська війна показала українцям руйнівну силу обох тоталітарних режимів.

Згідно з документом, Кабміну доручено забезпечувати 22 червня кожного року приспущення державного прапору України із чорними стрічками на будинках та спорудах органів та установ державної влади. Окрім того, 22 червня кожного року Держкомітет телебачення і радіомовлення має забезпечувати обмеження трансляції розважальних програм радіо і телебачення, а також пропонується робити івенти у режимі онлайн через розповсюдження гострої респіраторної хвороби СOVID-19.

Особлива увага щодо надання всебічної підтримки ветеранам війни, борцям за незалежність, жертвам нацистських переслідувань, тощо.