День відкритих дверей у Хотинській гімназії

БУЛІНГ ТА МОББІНГ: ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ?
28.04.2018
Предметно-методичний тиждень біології, хімії, екології у Чернівецькому професійному лцеї сфери послуг
28.04.2018

День відкритих дверей у Хотинській гімназії

Традиційно в останній тиждень квітня у Хотинській гімназії відбувається день відкритих дверей. Цей рік не став винятковим. 27 квітня до Хотинської гімназії завітали випускні класи Хотинського НВК “Материнська школа-сад” зі своїми класоводами:  Босою МирославоюСтепанівною,  Яворською Вікторією  Валеріївною та Байрамовою Іриною Володимирівною.
Директор гімназії Лемєшева Лідія Федорівна привітала майбутніх гімназистів і щиро запросила їх до нашого навчального закладу.
Діти, разом із своїми екскурсоводами (представниками учнівської ради гімназії), відвідали кабінет біології, інформатики, історії, фізики, французької мови, хореографії, спортивну залу та майстерню. У кожному класі діти знайомились із новим вчителем, справжнім корифеєм своєї справи, який розповідав їм про особливості та цікавинки вивчення нових предметів у Хотинській гімназії.
Не менш захопливим було завершення екскурсії, адже учні познайомились із своїми майбутніми класними керівниками та взяли участь у руханці, організованій учнівською радою Хотинської гімназії, яку учні школи зазвичай виконують на великій перерві.
Директор Хотинського НВК “Материнська школа-сад” Людмила Анатоліївна Микитюк щиро подякувала адміністрації Хотинської гімназії за організацію чудового заходу для майбутніх гімназійних першачків.
Ми раді познайомитись із Вами та з нетерпінням чекаємо уже знайомі обличчя 1 вересня 2018 року!