День Збройних сил України у Хотинській гімназії

Визначені  переможці  Всеукраїнського  конкурсу професійної  майстерності “WorldSkills Ukraine – 2017”
08.12.2017
Чуньківський  НВК – «Скажемо СНІДу – ні!»

День Збройних сил України у Хотинській гімназії

Учнівська рада Хотинської гімназії під керівництвом учителя захисту Вітчизни Юрчака О. С. до Дня Збройних сил України провели два етапи військово-патріотичних змагань “Ігри патріотів. Зимовий сезон”.
Уже традиційно, за перемогу у І етапі зимового кубку боролися команди старших класів. Вони прагнули здобути не лише командну, а й особисту першість.
Усі учасники представили себе на надзвичайно високому рівні, були нагороджені грамотами, медалями.
За загальнокомандними результатами  ІІІ місце посіла команда 7(11)-А класу, ІІ місце посіла команда 6(10)-А класу.
Переможний кубок з великим відривом здобула команда 7(11)-Б класу.
У ІІ етапі між собою за кубок «Ігор патріотів» змагались збірна команда учнів та команда вчителів гімназії.
У запеклій боротьбі ніхто не хотів здаватись. До останнього не було зрозуміло, хто ж переможе.
Та все ж, з невеликим відривом, перемогу  зуміла здобути команда вчителів.
Щиро вдячні суддівським колегіям І і ІІ етапів за плідну співпрацю.
Вітаємо переможців!
До зустрічі на весняному сезоні «Ігор патріотів».
emoji-127942emoji-127937
Відео зі змагань можна переглянути за посиланням:
Голова комісії з питань культури та дозвілля
учнівської ради Хотинської гімназії,
учениця 7(11)-Б класу