День Землі у Хотинській школі

Талановита молодь Чернівецького професійного ліцею сфери послуг – на звітному концерті «Європа очима українок»
16.04.2018
Майбутні соціальні робітники відвідали Чернівецький комунальний територіальний центр соціального обслуговування “Турбота”
22.04.2018

День Землі у Хотинській школі

Нещодавно у Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся  виховний захід до Дня Землі, який підготували учні 4 класу спільно з класоводом  Чинчик В. О. Свято проведено з метою привернення уваги якомога більшої кількості людей до проблем нашого спільного дому – планети Земля. Учні розповіли про глобальні екологічні проблеми, тварин і рослин, які занесені до Червоної книги України, інсценізували екологічну казку «І у сміття є будинок», відгадували загадки.

Людино, люби і насолоджуйся природою, зігрій теплом свого серця, цінуй і бережи! Природі потрібна твоя допомога. Надай її! Роби все для збереження життя на нашій планеті, адже вона прекрасна!

Ми, учні Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, передаємо естафету в підтримку Землі всім школярам та студентам нашої планети. Земля – наш спільний дім!