Для дітей з Харкова стартувала літня кампанія дозвілля на Буковині

05.06.2022
На Буковині відбулось відкриття Наукових пікніків
15.06.2022

На базі мультифункціональної туристичної бази «Перлина Гір» у с. Банилів-Підгірний педагогічним колективом Чернівецького обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, в рамках обласної кампанії організації дозвілля та відпочинку для учнівської молоді, проведено змагання у різних напрямках.
Захід розподілено за видами: туризм, краєзнавство, національно-патріотичне виховання.
На цікавих та динамічних дистанціях випробували свої сили діти – вихованці КЗ «Харківський обласний центр соціальної підтримки дітей та сімей «ГАРМОНІЯ», які переїхали до Чернівецької області, спільно з учнями Банилово-Підгірнівської гімназії.

31 команда-учасниця, розподілена за віковими особливостями, випробовувала свої сили у туристичних естафетах, переправах, влучності, знаннях адміністративно-територіального поділу України тощо. Разом з тим, важливим етапом у реабілітації дітей, які на власні очі стикнулись з війною, є спілкування з однолітками, емоційне розвантаження, командна взаємодія та гуртування. Ці чинники допомагають у подоланні психологічного навантаження, яке отримано дітьми в наслідок збройної агресії російської федерації.