ДПА-це відповідально!

Перемоги вихованців відділення тенісу Чернівецької ОДЮСШ на Чемпіонаті України
ЗНО для магістрів: стартує реєстрація

ДПА-це відповідально!

Нещодавно у Ставчанському професійному ліцеї стартувала державна підсумкова атестація в групах ІІІ курсу. Розпочалася атестестація з предмету «Математика» та «Історія України». Учні груп 26 «кухарів, кондитерів», 134 груп «трактористів» та 15 групи «слюсарів» з’явилися на екзамен у повному складі.

Веселі і водночас тривожні обличчя учнів ,тому що будь-який іспит для них є в певній мірі  стресовою ситуацією ,тому психолог ліцею Захотій І.О. допомагає передбачити стресовий стан, надаючи психологічні консультації учням до іспитів .

ДПА – неминучий стан життя для тих хто закінчує навчання, так само і для тих,хто хоче здобути вищу освіту. Ми бажаємо своїм учням успішно здати екзамени і добитися здійснення всіх їхніх мрій.