Диво-професії майбутнього

ЗНО-2021 відбудеться у заплановані терміни!
25.03.2021
В якій країні з’явився День сміху?
01.04.2021
5 переглядів

Проектувальник особистої безпеки — фахівець у сфері аналізу та запобігання різноманітним ризикам — від схильності до захворювань до ймовірності аварії.

Балансувальник приватності. Що менше даних виробник (чого завгодно) знає про користувача, то складніше йому «викотити» продукт, що відповідає вимогам. А оскільки в майбутньому дедалі більше даних будуть у цифровому полі, потрібен буде балансувальник, який допоможе врівноважити конфіденційність і практичну вигоду від використання його даних.

Спеціаліст зі страхування кліматичних ризиків для бізнесів, схильних до криз і небезпек через погодні аномалії, пов’язані з глобальним потеплінням (наприклад, будівельні компанії).

Біоремедіатор — відновлює екосистеми з використанням біотехнологій (грибів, наприклад).

Нейрогастроном створюватиме новий гастрономічний досвід для клієнтів, ґрунтуючись на знаннях про те, як мозок сприймає смаки.

Секрет успіху в майбутньому = креатив + IT
За прогнозами футурологів менше роботи не стане, навпаки — з’являться нові технологічні сектори, в яких зростатиме кількість робочих місць. Але щоб бути успішним фахівцем у майбутньому, потрібно бути креативним або розбиратися в ІТ. В ідеалі — поєднувати це.

Усю рутину і найпростіші операції заберуть на себе роботи. Фахівцю доведеться вчитися все життя і переучуватися залежно від функціоналу професії. Його робочим місцем стане віртуальне середовище, а доповнена реальність буде звичайною справою.

Творчі індустрії переживуть нове народження, тому що цінність продукту створюватиметься через уяву, а не за рахунок експлуатації ресурсів планети і важкої фізичної праці.