«Explore your world». 1st DAY

Буковині на згадку
20.08.2019
Враження учасників мовного табору «БомбеЗНийGoCamp» у Герцаївському ліцеї імені Георгія Асакі
20.08.2019

«Explore your world» саме під такою назвою розпочав роботу літній мовний табір «БомбеЗНийGoCamp» у Герцаївському ліцеї імені Георгія Асакі, який проводиться у рамках проєкту «Підтримка Нової української школи», що фінансується Міністерством закордонних справ Фінляндії і Європейським Союзом. Робота таборів координується місцевим координатором проєкту «Навчаємось разом» Іриною Унгурян, координатором табору «GoCamp»Любою Залюбовською, Департаментом освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та місцевими органами управління освітою.

Основна особливість літнього мовного табору – його мультилінгвальність, так як мовами спілкування у таборі є українська, румунська та англійська. Для учнів-представників національних мовних меншин протягом двох тижнів волонтерами подаватиметься інформація у фановій манері, звертаючи увагу на комунікативні навички. Слід зазначити, що команда табору (вчителі української та англійської мов) – це вчителі району та запрошені організаторами проекту фахівці з різних областей України , а також учні мають змогу поспілкуватися з носієм англійської мови Адамом із Шотландії.

1st DAY

Після знайомства волонтера з учнями, було проведено цікаві активності, які позитивно вплинули на настрій всіх присутніх. Разом з командою створили правила табору. На запитання : “На якому континенті найбільша кількість мов (від 800-1500 мов)?» спробували дати відповідь учні під час проведення school and community quiz.