І турнір з міні-футболу між слухачами БМАНУМ

Вітаємо з перемогою!
07.11.2019
Подвійне свято для поціновувачів поетичного слова
11.11.2019
199 переглядів

За ініціативи слухачів Буковинської Малої академії – 6 листопада 2019 року – відбувся І турнір з міні-футболу. Гравці розділилися на дві команди, дали їм назви та обрали капітанів. Між слухачами академії розгорнулась запекла боротьба на футбольному полі, команди не поступались один одному. Гра виявилася захоплюючою й цікавою, учасники команд продемонстрували гарні результати й професійну майстерність. Підтримати учасників прийшли однокласники, друзі, батьки, слухачі та методисти БМАНУМ.

Матч закінчився внічию з загальним рахунком 5:5, тому переможців визначали по післяматчевих пенальті. І перемогу отримала команда під назвою «Локомотив», з чим ми їх щиро вітаємо. Всім переможцям та учасникам змагань бажаємо міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях та яскравих перемог на життєвому шляху! За підсумками гри обидві команди отримали подяки за участь в І турнірі з міні- футболу серед слухачів Буковинської Малої академії та активну діяльність у змістовному дозвіллі закладу позашкільної освіти. Подяку від БМАНУМ отримав Власюк Євген, учень 10 класу Чернівецької гімназії №2, слухач відділення «історія», який прийняв активну участь в організації матчу та отримав найбільше глядацьких симпатій.

Організатори та адміністрація БМАНУМ висловлюють подяку всім учасникам турніру, адміністрації Чернівецької гімназії №2 та адміністрації Чернівецької гімназії № 4, на полі якої і відбувся сам захід.

Слухачі Буковинської Малої академії вкотре довели, що здатні досягати результатів не тільки в науковій діяльності, а й в спорті.

Фото https://photos.app.goo.gl/KoRzXgbPuoJ6ebwSA