Інна Малишевська, учениця 11 класу Чернівецької гімназії №2, стала переможницею міського конкурсу «How English Reveals My Personality»

Успіхи учениць Чернівецької обласної дитятчо-юнацької спортивної школи  відділення  художньої гімнастки
28.12.2017
Гаврада Дарина (9-Б клас ) та Демич Оксана (10-А клас) представили власну наукову роботу на конкурсі «Об’єднаймося ж, брати мої!»
28.12.2017

Our best wishes and congratulations to Inna Malyshevska, a pupil of the 11th form, an absolute winner of the city contest «How English Reveals My Personality» and her supervisor, teacher of English Mogyla I.O.

Найкращі побажання та вітання Інні Малишевській, учениці 11 класу, абсолютному переможцю міського конкурсу «How English Reveals My Personality» та її керівникові, вчителю англійської мови Могилі І.О.