«Інтелект Буковини» стартував!

Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з біології
10.06.2021
Урочисте закриття обласної профільної школи для обдарованих учнів «Інтелект Буковини»
02.07.2021
5 переглядів

За підтримки крайової влади, Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації 21 червня розпочала роботу обласна профільна школа для обдарованих учнів «Інтелект Буковини» на базі Комунального закладу «Вижницька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука».

Впродовж 10 днів 80 обдарованих школярів з усієї Буковини мають можливість оздоровитись, цікаво відпочити та відвідати навчальні заняття з математики, фізики, хімії та біології.

22 червня 2021 відбулося урочисте відкриття Школи. До учасників літньої профільної школи із вітальним словом звернулись методистка Буковинської малої академії наук учнівської молоді – Василькова Марина Миколаївна та директорка Школи – Чев’юк Ганна Олексіївна, відзначивши в своїх словах унікальну особливість школи «Інтелект Буковини», яка об’єднує навколо себе найобдарованіших дітей краю, призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, переможців олімпіад та інших конкурсів.

На базі школи учасники мають прекрасну можливість поспілкуватися з провідними науковцями Буковини, поглибити власні знання з різних предметів, поспілкуватись з однолітками з різних закладів освіти Буковини, відвідати пізнавальні екскурсії та активно відпочити на свіжому гірському повітрі. До організації школи залучено кращих науковців та викладачів відповідного фаху для проведення навчальних та тренувальних занять.