Інтелектуальний конкурс БМАНУМ виявив кращих юних науковців Буковини

Українська мова: цікаві цифри
23.02.2021
До 150-річчя з дня народження Українки відкриють фотовиставку
23.02.2021
24 переглядів

20 лютого 2021 року проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань у 2020/2021 н.р. в онлайн-форматі.

Цьогоріч у 48 секціях наукових відділень змагались 272 юних науковців Буковини. Переможцями стали понад 140 учасників конкурсу, який вперше проходив за новими умовами та форматом.

Понад 130 членів журі конкурсу-захисту, до якого увійшли науковці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Буковинського державного медичного університету, відзначили високу активність учасників, актуальність наукової тематики більшості науково-дослідницьких робіт і належний рівень їх представлення під час наукової конференції та постерного захисту.

Учні представили на конкурс цікаві експериментальні дослідження, роботи проблемно-пошукового характеру з власними шляхами їх вирішення, здійснювали свої дослідження на місцевому матеріалі.

Впродовж січня 2021 року проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, у якому взяли участь понад 400 учасників. Карантинні умови не згасили інтерес школярів до написання науково-дослідницьких робіт. Серед учасників є представники всіх регіонів Буковини. Наймолодші юні науковці: 3 учнів 7 класу та 19 учнів 8 класу.
Вітаємо всіх учасників та переможців самого найінтелектуальнішого конкурсу 2021!