Іспаська школа друзів зустрічає

У Ставчанському професійному ліцеї розмовляли про всесвітнє павутиння
Опаіць Микола. Моїми очима герой

Школа друзів стрічає

Як мудро все влаштовано в природі: пташенята, підрісши і відчувши міць у крилах, покидають батьківське гніздо, аби жити власним життям. Але щовесни, повертаючись з вирію, кланяються рідній оселі, де зросли і навчились літати.

Так і випускники нашої школи, помандрувавши світами, повертаються до рідної альма  – матері, аби зустрітись зі своїм дитинством.

Традиційний вечір зустрічі з випускниками зібрав у першу суботу лютого у шкільній актовій залі випускників – ювілярів. Було тісно, як у рукавичці, але затишно, як буває лише вдома, радісно, як буває лише в дитинстві. І давно посивілі випускники далекого 1958 року, і зовсім юні п’ятирічні ювіляри відчували себе знову школяриками.

Всіх присутніх привітав директор школи Гакман В. Д. і коротко розповів про сьогодення школи. Цьогорічні одинадцятикласники вітали гостей теплими словами та піснями. Ведуча зустрічі, заступник директора з виховної роботи Соколович П. І., з трепетом і хвилюванням розповідала про особливості кожного випуску.

Лунали спогади, на екрані з’являлись фотографії випускників – спочатку чорно – білі, а далі – й кольорові. Слова вдячності школі, вчителям за знання, за дружбу, за даровані крила висловлювали випускники. А в дарунок отримували пісні, запальні танці, кумедні сценки від школярів.

Непомітно пролітав час, а шкільні друзі все згадували й згадували минуле, в яке повернулись завдяки цій зустрічі.