«Кольоровий настрій»

Посвята в слухачі Буковинської Малої академії наук учнівської молоді -2018
100 років тому у Львові створено Українську Національну Раду

Не просто навчатись, а бути  завжди активними, дієвими, небайдужими до громадського життя свого міста та своєї країни – саме до цього, перш за все, звертають свої зусилля керівники гуртків ЧОЦЕВ «Юність Буковини».  Тому в нашому Центрі завжди так весело і цікаво. А кожне заняття – це відкриття чогось нового та несподіваного. Особливо цікаво буває на виховних заходах.

«Кольоровий настрій» – під такою назвою проводився виховний захід, присвячений святкуванню  Дня художника.  Вихованці гуртка «Палітра» під керівництвом Вікторії Савчук задовго до призначеної дати почали підготовку. Було оформлено надзвичайно цікаву інформаційну зону «Дерево пізнання», де замість плодів та листя розмістили репродукції найвідоміших художників світу. Старші вихованці підготували виставку «Я – художник»,  яка  продемонструвала наскільки глибоко діти асоціюють себе з професією художника. Також не обійшлось і без фотозони,  яка виявилась  привабливою і яскравою для всіх присутніх.

Юні художники запросили всіх вихованців закладу на свято, яке відбулось 12 жовтня. Усі присутні мали можливість випробувати себе в найрізноманітніших  іграх, вікторинах,  поговорити про найвидатніших художників України, що увійшли в Золотий фонд світового образотворчого мистецтва і, навіть, побувати в ролі членів журі, оцінюючи творчі роботи юних митців.

А на завершення всі взяли участь у надзвичайно веселому майстер-класі «Про що розповідає пляма», який проводили вихованці вищого рівня навчання гуртка «Палітра». І настрій був у всіх  справді – кольоровим!

Фото: https://photos.app.goo.gl/Rrt7PRRppyh2DNVB7