«Конкурс наукових фотографій 2017»

Учителі зможуть проаналізувати, як виконують завдання ЗНО їхні учні
06.11.2017
Поєднуй вивчення англійської мови та перегляд улюблених серіалів
07.11.2017
430 переглядів

«Конкурс наукових фотографій 2017»

З 1 до 30 листопада в Україні пройде перший етап «Наукового конкурсу вікі» (Wiki Science Competition) – «Конкурс наукових фотографій 2017».

Завдяки конкурсу Вікіпедія наповниться якісними зображеннями, які ілюструватимуть статті з різних наук: від археології до астрофізики.

Учасники конкурсу можуть бути будь-які громадяни України, іноземці та особи без громадянства. Їм необхідно подати фотографії або відеофайли, виконані особисто чи у співавторстві. Роботи потрібно надсилати через Завантажувач до 30 листопада включно. Докладніше про умови конкурсу можна дізнатися за посиланням https://ua.wikimedia.org/wiki/.

У підсумку буде визначено по 3 призери в кожній з 7 категорій: «Люди в науці», «Мікроскопія», «Астрономія», «Живі організми», «Нефотографічні зображення», «Колажі», «Загальна категорія».

Усі переможці отримають дипломи та подарункові сертифікати інтернет-магазину на вибір. Призовий фонд конкурсу – 30 000 грн.

Автори найкращих зображень будуть нагороджені цінними призами від «Вікімедіа Україна». Нагородження відбудеться у грудні 2017 року, а найкращі зображення – опубліковані в  друкованому вигляді. Переможці також візьмуть участь у міжнародному етапі, «Світовому науковому конкурсі», який відбудеться у січні-лютому 2018 року.

«Конкурс наукових фотографій» проводиться в Україні втретє, за цей час було завантажено понад 1800 робіт. Цього року Конкурс буде пов’язаний у часі зі Всесвітнім днем науки в ім’я миру й розвитку, який відзначається 10 листопада.