Кваліфіковані слюсарі у Ставчанському професійному ліцеї

Поезія – безсмертний дотик до душі…
03.04.2018
Писанкове диво
03.04.2018
461 переглядів

Кваліфіковані слюсарі у Ставчанському професійному ліцеї

Нещодавно на базі Ставчанського професійного ліцею відбулось засідання секції викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання з підготовки кваліфікованих робітників з професії : «Слюсар з ремонту автомобілів».

Темою засідання було «Використання засобів навчання – як важлива передумова забезпечення якості професійної підготовки з професії : «Слюсар з ремонту автомобілів»

Метою даного засідання було  підвищення та удосконалення професійно-педагогічної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання.

Учасники засідання відвідали бінарний урок з спецтехнології та математики на тему : «Показники роботи двигуна внутрішнього згорання. Обчислення об’ємів циліндрів», який провели викладач спецдисциплін В.В.Голик та викладач математики О.В.Довганюк. Під час практичної частини викладачі та майстри побували в лабораторії будови, техобслуговування і ремонту автомобілів де ознайомилися з презентацією уроку виробничого навчання на тему: «Дефектування та ремонт двигуна» Фрагмент «Вступний інструктаж», який провів майстер виробничого навчання Захотій Віктор Тимофійович.