Кинулось – і зацікавило?

Найважливіші факти
27.01.2021
Фільм “Крути 1918” – варто переглянути!
29.01.2021
15 переглядів

Так, Мені змалку подобається техніка. У селі біля господарства завжди знайдеться, що помайструвати. І руки в мастилі – це нормально. Але автомобілі – це любов. Вдома машина мільйон раз перебрана. Здавалося завжди, що самого досвіду вистачить. Але часом такі дрібнички виявляються в сучасних машинах, що знайти їх – то ще треба знати, де шукати. А без авто тепер – ніяк. Навіть на риболовлю – і то вибиратися треба. Або на футбол з хлопцями в сусіднє село.

– Як потрапив на конкурс?

По-простому. Майстер дав усім завдання, а відтак виявилось, що мені треба йти на наступний етап. Я хоч того не люблю, але ж треба! Звісно, переживав, щоб усе було гаразд, щоб не було соромно, що допустив неточність чи не встиг. Але впорався вчасно. Отримав приз – і приємний, і корисний – набір інструментів.

– Призове місце вплинуло на навчання?
– Звичайно! Тепер ще серйозніші вимоги до себе – досконалість не має меж.
За кілька місяців випуск. Чи є готовий план на майбутнє?
Планів багато. І хочеться всього й одразу. Але найперше – спробую вступити до вишу. Хочу продовжувати навчатися за фахом. Мрію відкрити власну майстерню, щоб і автомобілі, й іншу техніку ремонтувати. А для того потрібні досвід і знання. Досвіду вже трохи є, але вища освіта теж не завадить.

 

Станіслав Солодкий – учень групи №20 Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу, навчається за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», призер регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2019» у компетенції «Слюсарні роботи».