Ласкаво запрошуємо на навчання до кращих позашкільних навчальних закладів краю!

Проведи це літо яскраво!
15.05.2018
12 травня у рамках проекту «Наука в особистотях» відбулася зустріч з науковцями-випускниками

Ласкаво запрошуємо на навчання до кращих позашкільних навчальних закладів краю!

Позашкільна освіта Буковини має потужний потенціал, її відкритість, мобільність, демократичність, гуманістичність як ніколи затребувані. 33 позашкільних навчальних закладів забезпечують реалізацію потреб, запитів та інтересів вихованців у самореалізації, професійному самовизначенні, розвитку творчих здібностей у сфері культури, мистецтва, наукових знань, техніки тощо.

Позашкілля – це особлива країна, в якій народжуються та виховуються таланти!

Це невід’ємна ланка у вихованні всебічно розвиненої особистості!

Буковинська Мала академія наук учнівської молоді

Наша основна місія − формування науково-освітнього середовища за участю слухачів, науково-педагогічних та педагогічних працівників, оволодіння учнівською молоддю сучасними методиками і формами організації й проведення самостійних наукових досліджень.

Основним завданням БМАНУМ є організація роботи з дослідницько-експериментального напрямку, пошук, підтримка, залучення до наукових досліджень обдарованих учнів, реалізація їх здібностей, створення умов для їх активної подальшої творчої та наукової роботи, сприяння самовизначенню в майбутній професії.

Навчання в Малій академії наук дає учнівській молоді змогу якнайширше реалізувати науково-дослідницькі нахили, долучитися до самостійної творчої діяльності, поширити і засвоїти нові знання, формувати базову дослідницьку компетенцію у процесі науково-дослідницької діяльності, самовдосконалюватись та розвиватись.

Під час навчання слухачі відвідують лекції, практичні та лабораторні заняття, екскурсії, беруть участь у конкурсах, конференціях, виставках.

Влітку наші учні мають унікальну можливість оздоровитись у профільних літніх школах.

Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Ми – центр розвитку особистості дитини, база різноманітних учнівських об‘єднань, творча лабораторія, координатор діяльності з еколого-натуралістичної роботи закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Ми прагнемо створити всі умови для того, щоб розвивалося творче самобутнє світобачення кожної особистості.

Колектив Центру – це креативні, ініціативні педагоги, які працюють над актуалізацією змісту творчих учнівських об’єднань, впровадженням інноваційних методик ведення позашкільної роботи.

Заклад працює над реалізацією проекту «Здоров’я – найбільша цінність людини», спільно з науковцями кафедри екології та біомоніторингу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича створює екологічну освітянсько-дослідницьку мережу, за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та Німецької асоціації випускників Програми  Фулбрайта (The German Fulbright Alumni Association) реалізовує з 2013 року багаторічний науково-освітній проект «Етноекологічні особливості та дослідження екологічного стану Буковини».

Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді

Ми – профільний заклад позашкільної освіти, в якому у 49-ти різноманітних гуртках навчається понад 700 вихованців від 5 до 23 років.

Наші гуртківці мають всі можливості для самовдосконалення, розкриття особистості та свідомої професійної орієнтації навчаючись у гуртках: картингу, автотрасового моделювання, радіоелектроніки, робототехніки, програмування, дитячої анімації, 3D графіки, технічного дизайну, гончарства та інших.

Не обходиться без цікавих розваг: вихованці у вільний від занять час полюбляють відвідувати планетарій, де поринають у захоплюючий вир космосу; а світ фізики вони відкривають не через підручники, а у Центрі інтерактивної науки.

Власні досягнення, оригінальні ідеї, творчі здобутки гуртківці демонструють на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, конкурсах, виставках, на яких щорічно стають багаторазовими переможцями.

Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини»

Якщо ти прагнеш займатися улюбленою справою, мати багато друзів, навчатися у мудрого, доброзичливого педагога-наставника, зроби правильний вибір – приходь в Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини»! Тут на тебе чекає безліч різноманітних гуртків, обирай, що більше до душі: хореографія чи вокал, театр чи малювання, театр дитячої моди чи дизайн? А для найменших діє творче об’єднання раннього розвитку дитини «Малюк». Юний друже, на тебе чекає активне, творче життя: концерти, конкурси, розважальні та інтелектуальні програми. Ми разом навчаємося, подорожуємо, відпочиваємо.

Тож не зволікай, адже «Юність Буковини» – це заклад, який перетворює дитячі мрії в реальність. Чекаємо саме на тебе!