Майбутні слухачі БМАНУМ пройшли вступні випробування

Здобутки юних тенісистів Чернівецької ОДЮСШ
24.09.2019
Хештег-Марафон: зроби свою школу відомою!

28 вересня 2019 року у навчальних корпусах ЧНУ імені Юрія Федьковича проведено конкурсний відбір на навчання до Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.

Впродовж вступної кампанії учнями закладів загальної середньої освіти області подано понад 750 заяв. Серед них – 286 заяв учнів 8 класів.
У цьому навчальному році продовжать своє функціонування навчальні групи БМАНУМ на базі закладів освіти Вижницького, Глибоцького, Заставнівського, Кіцманського, Новоселицького, Путильського, Сокирянського, Сторожинецького, Хотинського районів та м. Чернівців.

Зацікавленість у вивченні математики, фізики, комп’ютерних та технічних наук проявили 158 учнів закладів освіти області. Високою залишається активність бажаючих вступити на навчання у наукові відділення історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства (226 заяв). Для вивчення біологічних наук зареєструвалось 151 учень. Інтерес до вивчення мов та літератури проявили 217 майбутніх слухачів.

Вступне випробування проведено організовано завдяки злагодженій роботі працівників БМАНУМ та членів журі ЧНУ імені Юрія Федьковича.

Фото https://photos.app.goo.gl/svJYamHLo9A13LT59