Майбутня професія – це не тільки назва, це сенс життя

Насправді для творчої та цілеспрямованої людини після навчання відкриваються великі перспективи
11.01.2021
З чого складається вертеп?
13.01.2021
37 переглядів

Чим мене приваблює моя професія?

Неначе птахи у вирій швидко й непомітно промайнули шкільні роки. І перед нами, випускниками, відкрилося безліч доріг. Кожен з нас з дитинства мріяв про ту чи іншу професію. Та минав час, і дитячі мрії в когось ставали іншими, а в когось переростали в майбутній вибір професії.
Майбутня професія – це не тільки назва, це сенс життя. Кожен повинен бути закоханим у свою справу, вірити у власні успіхи та кар’єрний розвиток. Тому вибір професії – один з найважливіших кроків у житті людини.
Ще сидячи за шкільною партою, для себе я вирішила обрати професію залізничника. І з нетерпінням чекала на вступ в омріяний заклад. Особливо мені дуже хотілося стати провідником.
Мені було дуже приємно, що близькі мені люди підтримали мій вибір. Коли я вступила в Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту, це був найщасливіший день у моєму житті. Мої мрії стали реальністю. І я для себе вирішила, що буду докладати максимум зусиль, щоб успішно навчатися й досягнути успіхів не тільки у навчанні, а й у майбутній професії. Навчатися в ліцеї дуже цікаво. Викладачі надають нам необхідні знання, розкривають всі тонкощі нашої майбутньої професії, готуючи до справжнього дорослого життя. Мені подобається ставити перед собою ціль і намагатися її досягнути. Це дуже мотивує мене ще активніше приймати участь у житті нашого ліцею.
Займаючись улюбленою справою, можна не помітити як швидко пролетить час. Адже зараз вже другокурсниця. За невеликий період навчання, я зрозуміла, що саме цей навчальний заклад зробить з мене освіченого фахівця.
Професія залізничника є надзвичайно цікавою. Вона призначена для зручностей та комфортних умов подорожуючих людей. І кожен, хто працює у цій сфері неодмінно має поєднані в собі якості доброзичливості та людяності. Це є основною складовою тих, хто обрав для себе цю професію.
Професія провідник пасажирського вагона є дуже відповідальною. Основним у роботі провідника пасажирських вагонів є обслуговування пасажирів. Провідник є представником залізничного транспорту, який безпосередньо контактує з пасажирами і забезпечує їх право здійснювати поїзду з необхідним рівнем зручностей і послуг, а також відповідає за їхню безпеку. Уважність, люб’язність, ввічливість, готовність у будь-який момент вислухати пасажира, допомогти у вирішенні непорозумінь і питань-все це найважливіші професійні якості провідника пасажирського вагона.
Я дуже щаслива, що я обрала професію за покликанням душі і серця. Адже правильний вибір творить чудеса і робить нас щасливішими.

 

Ангеліна Семенюк,
ІІ курс гр. 21ЧПК