Масович Наталія – переможниця ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

У Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей відзначили День Соборності України
У Чернівецькій гімназії №5 розгорнули 25-метровий стяг України
23.01.2018

Масович Наталія - переможниця ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Учениця групи №28 за професією «Перукар (перукар-модельєр), манікюрниця» Вищого професійного училища №24 м.Заставна Масович Наталія стала переможницею ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, посівши почесне ІІ місце. Під час виконання конкурсних завдань Наталка показала креативність, наполегливість, кмітливість, – риси, які виділяють ученицю серед однокурсників і допомагають щодня пізнавати невимовно цікавий і широкий світ знань у стінах нашого училища.

Хто любить книгу, далеко піде у своєму розвитку, тому Наталка багато читає і постійно поглиблює свої знання з української мови – найдорожчої скарбниці нашого народу. 17 лютого 2018 року учениця візьме участь у проведенні підсумкового етапу та урочистому нагородженні переможців ІІІ(ІІ) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Бажаємо успіхів!