Мій найкращий вчитель

Хештег-Марафон: зроби свою школу відомою!
Конкурс з графічного мистецтва Ex Libris

Солтицький Богдан,
слухач Школи журналістики «Юнпрес» ЧМПДЮ,
                                                                             учень Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №5                                                                                            Чернівецької міської ради

У житті кожного учня важливу роль відіграє вчитель. Він є другою матір’ю, адже вчить своїх вихованців долати життєві труднощі.
Для мене найкращим вчителем є Загарюк Ірина Олександрівна, історик. Цей педагог любить свою професію, знає як зацікавити учнів та зробити урок різнобарвним. Вона мотивує дітей до навчання, і навіть ті, хто неохоче ходять до школи, залюбки приходять до кабінету історії. На кожному уроці ми ніби потрапляємо в минуле, у різні епохи і стаємо свідками подій, які відбувалися в той час. Ірина Олександрівна знає багато цікавих історичних фактів, які не відображені в підручниках.
Для мене еталоном ідеального вчителя є саме цей наставник, яким я не перестаю захоплюватися.