Міжнародний конкурс інноваційних ресторанних технологій «BestCookFest»

Юні борці Чернівецької обласної ДЮСШ вдало розпочали спортивний сезон 2018/2019 навчального року
02.10.2018
Зліт туристів-краєзнавців присвятили 100-річчю позашкільної освіти в Україні.
10.10.2018
104 переглядів

Щоб досягти життєвих вершин, потрібно постійно вчитися та вдосконалюватися! Саме такого принципу дотримуються учні й педагогічний колектив Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету.

Формуванню високих професійних умінь і навичок майбутніх фахівців сприяють різноманітні заходи, серед яких вагоме місце займають конкурси професійної майстерності на рівні училища, області, Всеукраїнському та міжнародному рівнях.

4-6 жовтня 2018 року в м. Київ пройшов Міжнародний конкурс інноваційних ресторанних технологій «BestCookFest». Організатори дійства – Київський національний торговельно-економічномий університет спільно з «Українським кулінарним союзом» та Егейською професійною асоціацією шеф-кухарів – запросили фахівців та юних кондитерів й кухарів з 20 країн світу.

Під керівництвом педагогічних працівників Корбут Г.М., Булеги Г.А. та Саламандика М.П. у конкурсі взяли участь й учні ЧВКУ КНТЕУ – юні фахівці з кулінарного і кондитерського мистецтва, які незважаючи на серйозну конкуренцію, гідно представили Училище.

В компетенції «Кондитерське мистецтво» номінація «Святковий торт» юний кондитер учениця Столяр Валерія отримала золоту медаль, а в номінації «Весільний торт» була нагороджена бронзовою медаллю.

Олес Маргарита презентувала неперевершену композицію з мастики «Купальська ніч», за яку отримала золоту медаль в компетенції «Кондитерське мистецтво» номінація «Робота з мастики».

Юні кулінари Училища взяли участь в декількох номінаціях компетенції «Кулінарне мистецтво», серед яких «Страва автентичної кухні», «Ресторанний десерт», «Страва з птиці», «Страва з гідробіонтів». В результаті наполегливої праці та завзятої боротьби:

§ учень Гуляга Микола отримав бронзову медаль в номінації «Страва автентичної кухні»;

§ учениця Крива Альона отримала срібну медаль в номінації «Ресторанний десерт»;

§ учениця Захарюк Світлана отримала бронзову медаль в номінації «Страва з птиці»;

§ майстер виробничого навчання Саламандик Максим Петрович в номінації «Страва з гідробіонтів» отримав бронзову медаль.

В командному змаганні в номінації «Чорна скриня серед юніорів» команда Училища здобула срібні медалі та Кубок.

Особисто для конкурсантів важливим був конкурс, але ще більше – спілкування із відомими кухарями та кондитерами України та Світу.

Цікаво, що, беручи участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах кулінарного мистецтва та сервісу, учні училища здобули вже91 медаль: 12 – золотих, 39 – срібних та 40 – бронзових.

Викладачі та майстри виробничого навчання пишаються своїми талановитими учнями!

Фото: https://photos.app.goo.gl/wyXcGBi5YxZzfaee6