Ми за чисте довкілля!

Засідання районної ради старшокласників у м. Хотині
Визначено переможців обласного фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!»
14.04.2018

В нашій школі проходить місячник санітарного благоустрою та озеленення в рамках акції «За чисте довкілля» 2018р.

Вже стало тради цією на початку весни проводити місячник благоустрою. У нашій школі розпочали акцію учні всіх класів на чолі зі своїми класними керівниками. У рамках місячника благоустрою проведено суботник та прибрано шкільну територію та частину прилеглих до школи теритерій.

Наразі, місячник ще триває, та ми вже прибрали та вивезли сміття, висадили  20 дерев та 4 кущів, упорядкували квіткові клумби та територію шкільного саду, виготовили та прикріпили до дерев шпаківні.

Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території  в нашій громаді та довкіллі – це обов’язок кожної людини. Це ознака нашої культури та свідомий обов’язок громадськості. Давайте долучатися до заходів благоустрою  не лише під час проведення подібних акцій. А головне, дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».