Мистецтво бути модельєром

#РазомСильніші #ДеньСоборностіУкраїни2021
22.01.2021
Як безкоштовно підготуватися до ЗНО?
22.01.2021
18 переглядів

Для всіх людей – як для жінок, так і для чоловіків – у сучасному суспільстві дуже важливим є зовнішній вигляд.
Модельєр – це саме та людина, яка в еру яскравих емоцій та краси навіть з дрібниць створює такі речі, що роблять життя кольоровим.
У цій професії немає жодних обмежень. Можна створювати абсолютно все. Усе те, на що здатен наш політ фантазії та навички.

На мою думку, головною задачею модельєра є створення одягу не тільки гарного зовні, але й комфортного, оскільки будь-яка людина почуватиметься впевнено, будучи вдягненою в гарне та зручне вбрання.
Також для повноцінного образу та його логічної завершенності не менш важливим пунктом є створення й підбір аксесуарів. Саме аксесуари додають образу певної родзинки.
Сьогодні професія модельєра є однією з найбільш престижних на сучасному ринку праці. Тому, обравши її як головну справу свого життя, я зовсім не шкодую про цей вибір. Протягом професійного зростання буду намагатися допомагати людям побачити красу у звичайних, здавалося б, речах, робити їхнє життя більш яскравим, комфортним, радісним. Водночас, реалізовуючи свої здібності, талант і вміння, хочу отримувати від цього задоволення. Я переконана: одяг, створений з любов’ю, здатний впливати на бажання і настрій людей.
Отже, вибором своєї професії я повністю задоволена. І з кожним днем я намагатимуся робити все для того, аби в подальшому досягти бажаного успіху в цій сфері. Головне – мати бажання вчитися та наполегливо працювати, а шлях до самореалізації знайдеться.

 

Наталя Григорович,

учениця 22 групи ВПУ №3 м. Чернівці