На Буковині запущено роботу 5 літніх профільних шкіл і таборів

Міжнародний день захисту дітей
01.06.2022
Для дітей з Харкова стартувала літня кампанія дозвілля на Буковині
06.06.2022
2 переглядів

Нові друзі та цікаві захоплення, вражаючі відкриття та подорожі, цікаві досліди та експерименти – все це та набагато більше чекає буковинських школярів під час відвідування 5 профільних літніх шкіл та таборів на базі закладів позашкільної освіти обласного підпорядкування.

Креативна команда наставників та мотиваторів допомагають дітям відкривати вміння та здібності, про які вони навіть не здогадувалися.

– Вихованці табору «Юний технік» (https://ocnttum.com/) вивчають світ Космосу в мобільному планетарії, ознайомлюються з технологіями дизайну та гончарної справи, власноруч проводять цікаві фізичні досліди.

– Бути зіркою не лише на сцені допомагає мистецький табір «Безперервний політ «Ми разом» (https://junist.com.ua/).

– Відчути себе професійним туристом можна завітавши до туристсько-краєзнавчої профільної школи «Мандрівник Буковини» (http://traveller.at.ua/).

-Літній освітньо-відпочинковий табір “Країна “Еко” (http://www.chocentum.com.ua/) дає змогу школярам побути в гармонії з флорою та фауною краю.

– Справжніми дослідниками-науковцями відчувають себе вихованці під час відвідування занять літньої школи «Наукові пікніки» (http://chernivtsi.man.gov.ua/).

Деталі роботи та особливості запису на зазначені напрямки розміщено на сайтах організаторів.