На Кельменеччині  школярі приміряли бойовий одяг і погасили умовну пожежу

У Сокирянах учні вшанували творчість Володимира Івасюка
25.10.2017
Завтра юних програмістів Буковини об’єднає “Байт”
25.10.2017

На Кельменеччині школярі одягнули бойовий одяг і погасили умовну пожежу

Нещодавно фахівці Кельменецького районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій завітали до учнів загальноосвітньої школи села Вартиківці та провели для дітей пізнавальну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Під час заходу рятувальники навчали школярів правил безпеки та дій у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій, організовували цікаві практичні заняття для дітей. Окрім цього, учасники акції мали змогу детальніше ознайомитися з роботою пожежно-рятувальних підрозділів, оглянути спеціальне спорядження.

Школярі приміряли бойовий одяг рятувальників, захисні каски вогнеборців, рятувальники демонстрували присутнім оснащення пожежно-рятувальних машин, відповідали на запитання, які цікавили дітей.

Працівники служби організували конкурси для дітей, під час яких школярі  із задоволенням ліквідували умовну пожежу, користуючись вогнегасником,  подаючи воду із пожежного рукава.