На Сокирянщині відбувся районний етап Всеукраїнської конференції «Моя Батьківщина – Україна»

Поєднуй вивчення англійської мови та перегляд улюблених серіалів
07.11.2017
Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 9 до 31 січня 2018 року.
07.11.2017

Днями на базі Михалківського навчально-виховного комплексу відбувся районний етап Всеукраїнської конференції «Моя Батьківщина – Україна», яка проводиться щорічно з метою вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління на традиціях народу України, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, історії рідного краю, ознайомлення з географічними, етнографічними, культурними та історичними заповідниками.

Відкриваючи конференцію, заступник голови районної державної адміністрації Ірина Тарасова побажала всім учасникам  плідної праці та гарних результатів. У роботі конференції взяли участь 96 учнів навчальних закладів району в наступних секціях: «Духовна спадщина мого народу», «З попелу забуття», «Географія рідного краю», «Козацькому роду нема переводу», «Із батьківської криниці», «Музей – історія жива», «Геологічними стежками рідного краю». Серед великої кількості обдарованих школярів журі визначило переможців, яких нагороджено грамотами та пам’ятними подарунками.

Переможці представлятимуть пошуково-дослідницькі роботи на обласному етапі Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна»!