На засіданні Президії БМАНУМ обговорено діяльність наукових відділень, стан підготовки слухачів до ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР у 2017-2018 н.р.

10 загадок Михайла Старицького
“Андріївські вечорниці” у Кіцманському НВК

На засіданні Президії БМАНУМ обговорено діяльність наукових відділень академії та стан підготовки слухачів до ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2017-2018 н.р.

14 грудня 2017 року у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося засідання Президії Буковинської Малої академії наук учнівської молоді. На заході були присутні: Алла Кобевка, начальник відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА;  Петро Фочук, президент БМАНУМ, професор; Марія Тріска, директор БМАНУМ; декани факультетів,  науковці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (керівники відділень, секцій БМАНУМ, члени Президії та науково-методичної ради БМАНУМ), методисти академії.

Алла Пилипівна обгрунтувала шляхи підвищення якості підготовки учнів-членів БМАНУМ до участі у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2017-2018 н.р.

Про пріоритетні напрями роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у співпраці з БМАНУМ щодо організації науково-дослідницької роботи учнівської молоді у 2017-2018 навчальному році проінформував Петро Фочук, проректор з наукової роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Марія Костянтинівна прозвітувала про роботу академії за 2016-2017 н.р. та окреслила основні перспективи розвитку закладу на наступний навчальний рік.

Під час засідання Президії до активного обговорення щодо особливостей організації науково-дослідницької діяльності учнів у 2017-2018 н.р., формування в учнівської молоді науково-дослідницьких навиків долучилися Світлана Герегова, керівник наукового відділення історії, доцент кафедри історії України ЧНУ ім. Ю. Федьковича, кандидат історичних наук; Василь Костик, доцент кафедри української літератури ЧНУ ім. Ю. Федьковича, кандидат філологічних наук; наукові керівники, декани, керівники секцій.

Наприкінці засідання члени Президії ухвалили Проект рекомендацій з відповідними доповненнями та зауваженнями.