На Заставнівщині школярі згадали видатних постатей Буковини

Скажемо насильству «НІ!»
Японці вважають, що краще нічого не їсти три дні, ніж один день не пити чаю

На Заставнівщині школярі згадали видатних постатей Буковини

Землею сизих буків, буковинським краєм, зеленою Буковиною називають  наш чарівний куточок України, який зачаровує водограєм білопінного Черемошу, бистриного Пруту і тихим плином Дністра.

Тут, у цьому краю, народились і творили люди, які прославили нашу Україну на весь світ. Видатні особистості, зазвичай, народжуються в ті часи, коли суспільство їх найбільше потребує та залишають слід в історії, культурі, науці, який не зникає і через століття.

Згідно теми тижня «Мистецькими стежками рідного краю» в Чуньківському НВК (директор Бузинська М.В.) проведено літературно-музичну композицію «Видатні постаті Буковини», яку підготували та провели учні 6 класу (класний керівник Кочерган М.М.).

В ході свята учні ознайомилися з талановитими митцями Буковини, переглянули відео презентацію про життєвий та творчий шлях відомих земляків.