Нагорода знайшла свого переможця

ХVІ відкритий обласний фото-, кінофестиваль «Осінні барви Буковини 2019»
30.10.2019
Посвята в слухачі БМАНУМ -2019
30.10.2019

Грамотою Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та грошовою винагородою від Ощадбанку нагороджено Максима Ліщинського, випускника Чернівецького ліцею №1, який за результатами ЗНО з математики отримав 200 балів.

Впродовж минулого навчального року Максим здобув вагомі досягнення у Всеукраїнських інтелектуальних конкурсах (ІІ місце в IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад за ІІ місце в IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад (номінація – фізика), ІІ місце в IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад (номінація – астрономія), ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт у секції «Технологічні процеси та перспективні технології».

Сьогодні Максим є студентом І курсу Львівської політехніки (спеціальність – системна інженерія) та отримує почесну стипендію Президента.

Віримо в нові перемоги наших випускників.