Нагороджено випускників, які отримали 200 балів на ЗНО та їх педагогів

17.08.2021
Зі святом 1 вересня!
01.09.2021

Олена ЛИС, народний депутат України, Голова підкомітету з питань загальної середньої, інклюзивної освіти та освіти на тимчасово окупованих територіях Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, разом з Сергієм Осачуком, головою Чернівецької обласної державної адміністрації нагородили випускників, які за результатами ЗНО отримали 200 балів та педагогів, які доклали максимум зусиль для отриманого результату.

Подякою голови Чернівецької обласної державної адміністрації та сертифікатом на суму 4000 тис. гривень для випускників та для педагогів у сумі 3500 тис. грн нагороджується:

ГОЛОВАЦЬКА Яна Володимирівна, учениця 11 класу Чернівецького ліцею № 1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради, 200 балів з української мови.
Керівник – СТЕФАНЕЦЬ Наталія Степанівна, вчитель української мови та літератури Чернівецького ліцею № 1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради.
КРИВОРУЧКО Ніколь Сергіївна, учениця 11 класу Чернівецької гімназії № 4 Чернівецької міської ради, 200 балів з англійської мови.
ПАЦУРКІВСЬКИЙ Роман Юрійович, учень 11 класу Чернівецької гімназії № 4 Чернівецької міської ради, 200 балів з англійської мови.
Керівник – МЕЛЕЩУК Світлана Деонізіївна, вчитель англійської мови Чернівецької гімназії № 4 Чернівецької міської ради.
ІСАР Адріана Миколаївна, студентка ІІ курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича», 200 балів з історії України.
Керівник – СІВАКОВ Михайло Михайлович, викладач вищої кваліфікаційної категорії, голова циклової комісії гуманітарних та суспільних дисциплін Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича».
БОКЛАЧ Ігора Сергійовича, учня 11 класу Чернівецького ліцею № 1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради, 200 балів з математики
Керівники – КІНАЩУК Наталія Леонідівна, вчитель математики, директор Чернівецького ліцею № 1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради та КЕЙВАН Петро Миколайович, вчитель математики Чернівецького ліцею № 1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради.
ПОСТЕРНАК Таїсія Вадимівна, учениця 11 класу Чернівецького ліцею № 1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради, 200 балів з математики