Найкорисніші фрукти влітку

Запрошуємо долучитись до Всеукраїнської флешмоб-акції «Україна назавжди»
11.06.2019
Стартувала обласна профільна школа для обдарованих дітей «Інтелект Буковини»
19.06.2019
641 переглядів

Літо – найкращий період для здорового харчування. І не тільки тому, що в спеку краще не їсти нічого жирного і смаженого, а особливо, тому що влітку дозріває величезна кількість найсмачніших, і в той же час, найбільш корисних фруктів. Але, деякі з них будуть на деревах і прилавках магазинів зовсім недовго.

Тому, ми вирішили нагадати вам, і написати “найкорисніші фрукти влітку”, щоб ви вже точно не пропустили можливість насолодитися ними.

Без яблук не обходиться будь-який список корисних фруктів. І це зовсім не дивно, адже в яблуках дуже багато заліза, яке дуже корисне для молодих зростаючих організмів. До того ж, завдяки флавоноїдам, ці фрукти знижують вірогідність захворіти на астму і діабет.

Груша – один з кращих джерел корисних вітамінів і мікроелементів. Їх список буде просто величезним, тому  просто радимо їсти груші як можна частіше.

Малина містить не тільки дуже багато магнію і фолія, але і інших елементів, з більш хитромудрими назвами. Тому, просто важливо знати, що малина – один знайкорисніших літніх фруктів, та ще й з чудовим смаком.

Чорниця – чи не найкорисніший фрукт для людей похилого віку. А все тому, що в ній більше всього антиоксидантів, які попереджають вікові захворювання. Крім цього, вона допомагає відновити зір, та й список вітамінів там досить великий: А, В і С.